numery telefonów, który serwis ?

numery telefonów, który serwis ?

Jest jakiś serwis z numerami telefonów, które nas nękają? Chciałbym wszystko zbadać, natomiast nie wiem jak się za to zabrać. Niech będzie to jakaś duża baza z telefonami.

czdeRRR

Posty: 1

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, zatem nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, iż niektóre osoby dużo straciły z oszczędności.

Franusik3

Posty: 6

 
Dzięki internetowi można faktycznie w prosty sposób sprawdzić numery telefonów z UK czy z Polski. Mnóstwo osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bo w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wówczas zaczynają się poważne problemy finansowe.

Karwan

Posty: 4

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj znajdziecie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

Krzychoo

Posty: 6

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wówczas czy to ktoś niebezpieczny.

Dobruśw90

Posty: 5

 
Ostrożności nigdy nie jest za wiele. Raz miałem akcje, że myślałem, że dzwonią do mnie z Londynu. Okazało się, że to niestety jakaś firma, która naciąga ludzi. Kolegi ojciec stracił chyba ze dwadzieścia tysięcy. Gdyby to mnie spotkało to bym się chyba załamał i nigdy więcej bym nie korzystał ze swojego telefonu.

Lupusx

Posty: 12

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na ważny telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

adam86

Posty: 8