busy do niemiec z pomorskiego, gdzie szukać ?

busy do niemiec z pomorskiego, gdzie szukać ?

Chce pojechać busem do niemiec, ale nie za niesłychanie wiem, którą firmę wybrać? Kto jest rzetelny i ma w miarę niskie ceny przejazdów?

guster

Posty: 1

 
Można jechać busem, natomiast trzeba sprawdzać, z którą firmą mamy to zrobić. To ważne dla nas. Chodzi o to żeby mieć komfortowe busy, bo im dalej się jedzie tym droga jest niezwyklej ciężka. Istotne będzie również to, aby kierowcy byli profesjonalistami, bo my chcemy przecież bezpiecznie dojechać do niemiec pod wskazany adres.

Gucio

Posty: 4

 
Korzystam zawsze z firmy, która organizuje busy do niemiec z pomorskiego i jestem zaspokojony. Profesjonaliści zawsze mają usługę door to door. Dla mnie to najlepsze, co można wybrać, bowiem nie muszę biegać z bagażem. Ceny transportu są niezmiernie różne i wszystko zależy gdzie do Niemiec tak naprawdę chcemy się wybrać.

Trener

Posty: 10

 
Ofert od firm, które zajmują się transportem jest bardzo dużo. Sam zanim wybiorę jakąś to dobrze wszystko sprawdzam. Wolę trochę dopłacić, ale jechać samochodem, który dotrze na czas do celu. Bezpieczeństwo jest ważne.

Nikuś23

Posty: 26

 
Busy to tani sposób na dostanie się nawet pod granicę z Francją, dlatego osobiście polecam takie rozwiązanie. Mnie zawsze się podoba w takim busie, bo mogą sobie odpoczywać. Jadę i niczym się nie przejmuje. Słucham muzyki albo oglądam filmy. Im bardziej komfortowy jest bus tym bardziej jestem z tego zadowolony.

maniek

Posty: 4

 
Słyszałem, że przewozami do niemiec zajmuje się ta firma https://www.beatabus.pl. Myślę, że warto do nich zadzwonić i zebrać informacje o cenach i warunkach wyjazdu.

mariuszek

Posty: 5

 
Dawniej, kiedy ceny paliwa były niższe to można było jechać kombinować we własnym zakresie wyjazdy. Dziś w żaden sposób się to nie opłaca, bowiem koszty są zbyt wysokie.

Mariusz

Posty: 13

 
Jazda samodzielnie samochodem jest uciążliwa. Do Berlina to jeszcze nie tak źle, ale do Monachium już gorzej. Lepiej korzystać z pomocy firmy, bo to tańsze. Nie ma znaczenia czy jedziemy do pracy czy po samochód to firma znajdzie dla nas miejsce w swoim busie.

stritt

Posty: 7

 
Kilka razy byłem w Niemczech busem. Bywało, iż jechało się do pracy, niemniej jednak w wielu przypadkach jechałem po wozy. Jeśli mam się kogoś prosić żeby ze mną pojechał to wsiadam w busa i jadę w miejsce, które mnie interesuje. Kupuje samochód i wracam nim do kraju.

Warszawiak

Posty: 2

 
Jestem z tych, co wolą wybrać się busem do niemiec i mieć kłopot rozwiązany. Po co mam się stresować dojazdami? Będą korki i trzeba stać? Mnie to nie interesuje, a tak człowiek siedzi i myśli jak tu do celu dojechać.

098765

Posty: 25