wtyczka do przesyłania plików, pomocy!

wtyczka do przesyłania plików, pomocy!

Cześć, chciałabym się dowiedzieć, z jakiej strony czerpiecie wiedzę, jeśli chodzi o pluginy na stronę internetową? Jestem na etapie planowania swojej witryny, tylko nie wiem, które wtyczki są przydatne.

Dzidzia

Posty: 1

 
Pożądane byłoby wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najniezwyklej polecane. Ja na ogół szukam serwisów, na których ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które należałoby wykorzystać w własnej witrynie.

Poznaniaczek2

Posty: 9

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może warto odwiedzić serwisy, które zajmują się tego typu tematami.

messio66

Posty: 22

 
Jeśli interesuje Cię wtyczka do przesyłania plików to pożądane byłoby zajrzeć na tę stronę internetową https://x-plugin.pl/javascript/wtyczka-html5-do-przesylania-plikow-dropzone. Możesz odnaleźć wiele informacji na temat różnych wtyczek, jakie przydają się, jak prowadzić swoją stronę sprzedażową lub bloga. Duża dawka wiedzy i informacji, więc niezmiernie polecam.

TomekK

Posty: 6

 
Pożądane byłoby wyszukać w internecie bazę pluginów na stronę. Dzięki takim informacjom, możesz dowiedzieć się, które wtyczki będą ci konieczne i z jakich pożądane byłoby korzystać.

Marti

Posty: 9

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje prosty pasek przewijania na stronę, jednak nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może warto prześledzić różne strony internetowe.

Karwan

Posty: 11