pełna gama kosmetyków pielęgnacyjnych

pełna gama kosmetyków pielęgnacyjnych

Szukam kosmetyków do kuracji – oczyszczających, odmładzających, intensywnego nawilżania. Możecie polecić mi swoje ulubione marki?

renia00

Posty: 16

 
Ja stawiam na nowinki – preparaty z kwasem hialuronowym, kofeiną, wzmocnione witaminami. Klasyka i nowoczesność. Bardzo lubię też te z kolagenem.

Wielki Duch

Posty: 17

 
W moim gabinecie używamy bardzo różnych, ale to już nasza słodka tajemnica, niestety ;)

PROSZEK8

Posty: 20

 
Ja od dawna niestety nie trafiłam na nic ciekawego.Zresztą, demotywująco na mnie działa to, że nie mam budżetu na żadne nowości...

MacieqLeo

Posty: 25

 
W dobrych hurtowniach pytajcie, powinni być na bieżąco z nowościami, innowacjami i sami widzą, co się najlepiej sprzedaje.

Nikuś23

Posty: 24

 
Ostatnio zakochałam się we włoskich kosmetykach Eldan. Świetne. Zobacz sobie to http://www.eldancosmetics.pl/kuracje/eldan-komorki-macierzyste.html
i to http://
www.eldancosmetics.pl/kuracje/eldan-intensywne-odmlodzenie.html . Jeśli chcecie oczarować klientki, to macie sposób, zapewniam!

ciopix

Posty: 20

 
Też szukam czegoś nowego, ciekawego. Otwieram niedługo własny gabinet!

Dresik

Posty: 27

 
szkoda, że już nie pracuję w gabinecie, który regularnie mnie wysyłał na targi i szkolenia. moja obecna szefowa w ogóle nie stawia na nowości.

alekBALD

Posty: 22

 
Co mogę polecić to nowości w branży – kolagen, komórki macierzyste. Spory jest teraz wybór.

zbychu6

Posty: 18

 
Nie polecę nic konkretnego, ale zapytam – czy wg was kosmetyki z kwasem hialuronowym są rzeczywiście skuteczne, czy tylko zabieg da efekty?

witek55

Posty: 14