kosmetyki naturalne

kosmetyki naturalne

Hej, witam wszystkich. Postanowiłam przejść na ekologiczną pielęgnację, bo ta drogeryjna nie służy mojej cerze i teraz pytanie – gdzie kupić naturalne kosmetyki o jak najlepszych składach?

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Też kupuję przede wszystkim przez internet, A to dlatego, że ja właściwie nie robię kosmetycznych zakupów na miejscu. Nigdy nie mam na to czasu, bo jak wracam z pracy, to wszystkie drogerie są już właściwie zamknięte, a po nocach nie chce mi się chodzić.

Dzidzidek

Posty: 10

 
Jestem fanką takiej pielęgnacji i powiem Ci ze swojego doświadczenia, że czasami perełki można znaleźć wszędzie. Raz nawet zdarzyło mi się dostać świetny kosmetyk w prezencie. Tak to oczywiście kupuje przez internet, ale sklepów Ci nie podam, bo jest ich naprawdę dużo.

codePerformance

Posty: 15

 
Wszystko zależy chyba od tego, jaki jest skład konkretnych kosmetyków. Napisać, że są naturalne, to może każdy, ale to musi mieć pokrycie w składzie.

guster

Posty: 11

 
Ja kupuje przez internet w sklepie E-naturalne tutaj masz link https://e-naturalne.pl/. Na miejscu takich nigdy nie kupowałam.

Złoty

Posty: 9

 
Ja tam wierzę, że naturalne kosmetyki rzeczywiście są naturalne. Przecież masz różne znaczki informujące, że nie były testowane na zwierzętach albo że są przebadane dermatologicznie i z samych dobrych składników. Lubię takie kosmetyki.

Dzidzia

Posty: 6