Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Jakie kosmetyki naturalne najbardziej doceniacie i z jakiego powodu? Powoli się przestawiam, ale mam czasami myśli, czy to faktycznie wszystko działa, jak sugerują producenci.

Black_Riot

Posty: 6

 
Większość ludzi myśli, że kosmetyki naturalne od razu działają, ale to mit. Trzeba wielu miesięcy, aby pojawiły się pierwsze wyniki. Z reguły połączenie kosmetyków naturalnych z zabiegami medycyny estetycznej jest najlepsze.

czubek67

Posty: 12

 
Przy stylizacji brody używam tego https://e-naturalne.pl/pl/p/100-naturalny-olejek-do-pielegnacji-brody/1089 . Ogólnie bardzo dobry sklep z naturalnymi kosmetykami, nie tylko dla kobiet. Ten olejek naprawdę fajnie pachnie. Kiedyś u barbera trafiłem, zapytałem o namiary i dostałem. Do tej pory używam w codziennej pielęgnacji. Według mnie niczego lepszego do zarostu nie znajdziesz.

oligard

Posty: 11

 
Stawiam na kosmetyki, gdzie jest ponad 90% nasycenia składnikami aktywnymi. Myślę, że to mocno wydajne podejście. Testuj różne marki, bo czasami się faktycznie coś dobrego trafi.

saradonin

Posty: 12

 
Niestety kosmetyki naturalnie ci, aż tak dobrze nie pomogą, jeżeli w ogóle nie zmienisz swojego tylu życia. Trzeba zrezygnować w końcu z nałogów, głównie palenia, bo strasznie szkodzi na cerę.

johan111

Posty: 26

 
Bierz kosmetyki z upraw organicznych. U mnie ta zasada się zawsze sprawdzała i to chyba najlepsze preparaty pielęgnacyjne, niezależnie od marki.

Dragon

Posty: 18

 
Jako dodatek do kąpieli dobrze u mnie się sprawdzają suszone kwiaty lawendy. Nauczyłam się też robić własne mydła. Też można dodać suszone kwiaty, jakie ci się podobają.

ChosenOne

Posty: 12

 
Weź pod uwagę, że kosmetyk naturalny się wchłania, a nie zatyka, a to jest jednak wielka różnica dla skóry.

WF2015

Posty: 10

 
Zawsze sprawdzaj markę kosmetyków pod kątem zaufania klientów, bo niektórzy producenci wykorzystują filozofię eko, żeby golić nieświadomych z kasy ;)

jumju

Posty: 10

 
Czasami też warto sobie robić w ogóle dłuższe przerwy od kosmetyków. Wtedy sprawdzasz, czy skóra się sama we właściwy sposób regeneruje.

Mechanik

Posty: 19