kosmetyki ajurwedyjskich

kosmetyki ajurwedyjskich

Szukam naturalnego płynu do odkażania rąk z designerskim, po prostu ładnym dozownikiem do bardziej komercyjnych, codziennych zastosowań, obsługa klienta i te sprawy. Może podpowiecie i macie coś fajnego na oku.

Posty: 2

 
Od czasu do czasu warto wymienić kosmetyki, bo jednak ciało się przyzwyczaja do konkretnych składników aktywnych i trzeba odświeżać.

Michałek

Posty: 12

 
Potwierdzam, że niektóre kosmetyki ajurwedyjskie długoterminowo wpływają na zdrowszy odcień skóry, masz jakby większe nasycenie składnikami.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Aszwaganda przecież wywodzi się z medycyny ajurwedyjskiej, a to jeden z najsilniejszych naturalnych psychotropów. Na mnie działa od lat, suplementacja regularna. Biorę więcej niż jedną tabletkę oczywiście, ale działa, dlatego podejrzewam, że i kosmetyki ajurwedyjskie charakteryzują się podobną efektywnością.

namok

Posty: 17

 
Zaplanuj sobie nie tylko pielęgnację ciała stricte, ale daj sobie czas na chwilę medytacji, na relaksację z odpowiednimi mieszankami ziół, czy olejków. Właśnie trzeba „globalnie” do sprawy równowagi organizmu podchodzić, nie tylko kosmetyki.

mnchuu7

Posty: 12

 
Też uważam, że to fajnie zaprojektowany sklep, bo dają sporo możliwości do ogólnego, całościowego relaksu, a nie tylko kosmetyki. Nawet aromaterapia, masaże i inne rozwiązania, żeby przywrócić spokój. Teraz takie czasy, że naprawdę trzeba uspokoić psychikę, ograniczać regularnie poziom stresu.

Gucio

Posty: 7

 
Przy odrobinie wysiłku to naprawdę można sobie domowe SPA zaprojektować i też jestem zwolenniczką podobnego pomysłu.

Alaneq

Posty: 2

 
No właśnie Ajurweda to konkretne składniki, chociażby lawenda, sporo ekologicznych składników, otręby ryżu i podobne. W ogóle sobie nie zaszkodzisz, a przejście na takie kosmetyki to właściwie gwarancja odmłodzenia. Po prostu w kosmetykach ajurwedyjskich https://spa-ceylon.pl znajdziesz naturalne przeciwutleniacze, całkowicie dopasowane do ludzkiego organizmu, zero skutków ubocznych, a działanie właśnie zbliżone do najlepszych zabiegów medycyny estetycznej, ale bardziej przy długoterminowym użytkowaniu. Nie wiem, jak to lepiej wyjaśnić.

zenek744

Posty: 5

 
Używam tylko ajurwedyjskich kosmetyków, bo to w pełni wegetariańska formuła i doceniam sklepy, marki, które ten temat ogarniają i rozumieją przede wszystkim, a nie bazują tylko na modzie, trendach. To po prostu styl życia.

Wariat

Posty: 7