Gdzie kupujecie perfumy

Gdzie kupujecie perfumy

Witam serdecznie ;-) Szukam perfumy dla męża, gdzie w internetach warto zajrzeć, sprawdzić żeby dostać coś oryginalnego, ale za fajne niewygórowane pieniądze?

Black_Riot 

Posty: 2

 
Nie chcę być tutaj jakimś złym prorokiem ale moim zdaniem w drogeriach to na szczególnei wysoką jakość nie ma co liczyć – chodzi mi o te zwykłe sieciówki. Najlepiej szukać perfum w perfumeriach a nie drogeriach gdzie mają mydło i powidło.

beata77

Posty: 13

 
Jakieś nowe perfumy to z chęcią bym sobie zamówiła ale jak tak chodzę po drogeriach i porównuj sobie rózne zapachy to już w pewnym momencie po psiknięciu sobie kilku to nagle wszystkie zaczynają mi pachnąć dokładnie tak samo. Też tak macie?

Kostek7

Posty: 17

 
Dużo jest teraz tych różnych marek, ja już się trochę pogubiłam powiem szczerze. Co chwilę wychodzą na rynek kolejne zapachy sygnowane przez kolejne gwiazdy – aktorów, modelki, sportowców itd.

mnichhhu8

Posty: 16

 
Ciężko dobrać sobie perfumy żeby naprawdę pasowały. Mi się pół życia wydawało że moim zapachem jest Preta Porte ale jak dostałam w prezencie Dolce Gabana to już do PP nie wróciłam.:)

Iwona3

Posty: 14

 
Perfumerii jest jak grzybów po deszczu, ale mnie to zawsze mdli jak tylko przechodzę obok takiego sklepu – zwłaszcza w galerii jak są otwarte na przestrzał i zapach się niesie.

Yuri20

Posty: 11

 
Jak wchodzę do drogerii szukac perfum to nieraz dostaję małego oczopląsu. Bardzo dużo pudełek na półkach, różne kolory, różne formaty, można naprawdę się w tym wszystkim zagubić.

Warszawiak

Posty: 27

 
Można tanio kupić sobie tester zamiast normalnych perfum z drogerii. Moim zdaniem to się dużo bardziej opłaca. Opakowanie w testerze jest jedyną rzeczą jaka się różni tak naprawdę, no i cena która jest dużo niższa. Sklepów z testerami jest sporo, ja głównie zamawiam na http://testerownia24h.pl.

propek1

Posty: 17

 
Jak tak sobie przypominam to ja pierwszych perfum zacząłem używać dopiero jako 25 latek...ja się ożeniłem :) Wcześniej to raczej musiały mi wystarczyć – dezodorant i mydełko żeby ładnie pachnieć ;)

Klara323

Posty: 16