testery perfum

testery perfum

Zastanawiam się, czy można zdobyć oryginalne perfumy, ale w znacznie niższej cenie? Czy znacie jakieś sprawdzone sposoby? Zastanawiałam się nad testerem, ale pytanie, czy takie opakowania perfum nie są w jakiś sposób wybrakowane jakościowo, bo różne opinie słyszałam już.

gregcie@

Posty: 6

 
Z zapachu można zrobić faktycznie indywidualną wizytówkę i się tym samym wyróżnić w towarzystwie. Niektóre męskie zapachy projektuje się nawet w taki sposób, aby oddawały profesjonalizm człowieka, więc warto doczytać trochę o recepturach, właściwościach zapachów.

Maciejoo

Posty: 15

 
Jak pozyskasz próbki z drogerii to najlepiej pochodzić z nimi przez kilka dni, od czasu do czasu powtarzać jeden zapach, aż trafisz. To niestety trochę sztuka i człowiek uczy się na błędach.

Boss

Posty: 10

 
Warto czytać recenzje profesjonalne perfum, czy nawet testerów i dopytywać w sklepach, czy konkretna marka nie pogorszyła przypadkiem jakości produkcji. Bo to się podobno zdarza coraz częściej.

Polaczek90

Posty: 25

 
Dobre zapachy stosuje się teraz nawet w sprzedaży, więc tym bardziej przy budowaniu własnego wizerunku warto uwzględnić oryginalne buteleczki. Testery mają największy stosunek ceny do jakości według moich doświadczeń.

Black_Riot

Posty: 11

 
Jeden z najpiękniejszych zapachów, jakie miałam u siebie i regularnie do niego wracam https://www.testerownia24h.pl/pl/p/CAROLINA-HERRERA-GOOD-GIRL-80ML-EDP/257. Bardzo fajna buteleczka w kształcie „bucika”. Lubię zapachy orientalne ogólnie. Mam zawsze miłe wrażenie po nich, jakąś taką pozytywną energię. No i przede wszystkim mgiełka długo się utrzymuje i nawet po całym dniu czuję. Jak dla siebie kupujesz to tester idealna sprawa i nie jest w żaden sposób wybrakowany.

Yuri20

Posty: 11

 
Z piżmowymi zapachami lepiej nie przesadzać, bo nie każdemu pasują, a w nadmiarze wywołują moim zdaniem negatywne emocje.

Julian

Posty: 9

 
Wiesz, po zapachu to nawet rozpoznajesz czasami człowieka i to robi jednak pozytywne wrażenie. Nie lubię ludzi, którzy o siebie nie dbają. W tych czasach wszystko stanowi o przewadze w towarzystwie, biznesie. Trzeba kombinować.

saradonin

Posty: 8

 
Z mocnymi perfumami nie warto przesadzać, jak masz dłuższe spotkania z kimś, bo nie zawsze jednak postronny człowiek polubi konkretny zapach. Trzeba też sprawdzać reakcję otoczenia i elastycznie wymieniać.

bruklin187

Posty: 13