gdzie kupić esencje perfum w dobrej cenie?

gdzie kupić esencje perfum w dobrej cenie?

Hej. Ktoś zna jakiś dobry sklep oferujący zamienniki perfum? Chciałabym kupić ulubiony aromat w przystępnej cenie.

Posty: 13

 
Ostatnio zauważyłam, że wody perfumowane i toaletowe z tej samej linii zapachowej wcale nie pachną w taki sam sposób. Producenci chyba używają różnych nut zapachowych, bo niektóre aromaty znacznie się różnią od siebie.

Snice

Posty: 30

 
Esencje perfum są bardzo drogie, także nie wiem, czy uda Ci się znaleźć coś w przystępnej cenie. Plusem takiego produktu jest bardzo wysoka jakość – duże skondensowanie olejków zapachowych zapewnia odpowiednią trwałość perfum.

codePerformance

Posty: 16

 
Niedawno kupiłam esencję perfum Angel Oud w sklepie www.esencjaperfum.pl i zapłaciłam tylko 49 zł. Zapach jest naprawdę piękny, do tego bardzo długo utrzymuje się na skórze, a na ubraniu czuć go nawet przez 7 dni. Naprawdę polecam Ci ten sklep. W ofercie znajdziesz odpowiedniki najbardziej znanych perfum świata.

Sarenka

Posty: 20

 
Ostatnio zrezygnowałam z zapachu, którego używałam już od kilku lat i troszkę eksperymentuję z perfumami, zauważyłam, że najbardziej podobają mi się zapachy kwiatowe i świeże owocowe, ale niestety nie są one zbyt trwałe.

czesławwww23

Posty: 27

 
Ja mam jeden ulubiony zapach perfum. Zawsze kupuję wodę perfumowaną, ostatnio skusiłam się na wodę toaletową i niestety byłam nieco rozczarowana, bo zapach różnił się od tego, który znam.

johncena67

Posty: 19