Testery

Testery

Hej, czy istnieje coś takiego, jak perfumowy savoir – vivre? Czy trzeba o czymś konkretnym pamiętać przed zakupem zapachów?

Miki789

Posty: 3

 
Bezzapachowy antyperspirant, ewentualnie wydajny ałun, do tego droższe perfumy i można trochę zaszaleć wizerunkowo.

Penio

Posty: 25

 
Najgorzej, że niektórzy sprzedają testery podrobione i w tym jest największy problem, a nie z samym faktem zakupu testera. Trzeba iść do sklepów, które gwarantują oryginalność.

czubek67

Posty: 12

 
U mężczyzn bardzo mi się podoba aromat naturalnej skóry. Świetny zapach uzupełniający. Kojarzy mi się też z paleniem cygara, takim prawdziwie męskim, twardym światem. Takie zapachy to zdecydowanie najlepszy afrodyzjak.

omen100

Posty: 17

 
Na perfumy Lanvin bardzo dobre ceny masz w https://parfumstore.pl/. Kocham markę i praktycznie ich wszystkie rozwiązania. Po prostu zapachy uniwersalne, mocno energetyzujące, czasami relaksujące z poleceniem dla kobiet. Pracuję w obsłudze klienta i wiele razy zbierałem pozytywne opinie o tej marce. Korzystam z testerów, koniecznie oryginalnych, a w tym sklepie dostępne w najniższych cenach na rynku. Nawet na aukcjach, czy prywatnych ogłoszeniach tak tanio nie dostaniesz.

kikiriki2k

Posty: 30

 
Jak jesteś młodym człowiekiem to nuty cytrusowe, bo dodają energii, robią odświeżające wrażenie. No i nie przesadzaj z dawkowaniem zapachu. Najlepiej, jeżeli czuć tylko z bliska, w strefie komfortu. W przeciwnym wypadku można popełnić gafę.

Warszawiak

Posty: 16

 
Na pewno, jak masz kontakt z klientem to odradzam w ogóle perfumy, ewentualnie coś bardzo, a to bardzo neutralnego, bo można sobie zaszkodzić.

Lupusx

Posty: 12

 
Mężczyźni powinni tors perfumować, chociaż od tej zasady się coraz częściej odbiega. Sprawdź też koniecznie, czy nie masz uczulenia na składnik perfum. Można się rozchorować, jak źle dobierzesz.

marcinmg

Posty: 29

 
Widziałam perfumy z aromatem alkoholu i przyznam, że całkiem ciekawe, ale raczej dla dojrzałych osób, bo u nastolatków raczej źle się kojarzą.

E-GOista

Posty: 15