meble biurowe, gdzie warto ?

meble biurowe, gdzie warto ?

Które meble biurowe polecacie? Chodzi mi o coś konkretnego, z aranżacją, montażem itd. Czekam i z góry dziękuję.

pioner

Posty: 5

 
Nie chodzi mi o meble na wymiar. Konieczne mi są nowe meble do gabinetu, ponieważ te są już niezwykle stare, a nie chcę odstraszać klientów :) Chciałbym zamówić coś sprawdzonego, ponieważ nabycie mebli to nie moja bajka.

mikesmith0103

Posty: 7

 
Super. Cieszę się, że jest taki odzew na pytanie o dobrej klasy meble biurowe. Teraz będę wiedzieć, komu warto zaufać :) Szkoda tylko, że w przypadku droższych mebli na tak niewielu stronach jest cennik. Trzeba dzwonić po wycenę i niestety tracić czas.

Elektros

Posty: 9

 
Super. Raduję się, iż jest taki odzew na pytanie o porządnej klasy meble biurowe. Teraz będę wiedzieć, komu należałoby zaufać :) Szkoda tylko, iż w wypadku droższych mebli na tak niewielu stronach jest cennik. Trzeba dzwonić po wycenę i na nieszczęście tracić czas.

matek562

Posty: 11

 
I konkretna, przydatna informacja. Dziękuję. Mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej tak pomocnych ludzi, bo sam nie ogarniam tematu. Może podeślijcie po prostu jakieś konkretne namiary na firmy oferujące meble biurowe. Będę wdzięczny, a przy okazji zrobicie komuś reklamę :) Pozdrawiam i liczę na pomoc.

mnichu66

Posty: 8

 
Jeśli nie chcecie naciąć się na marną jakość mebli do open space, to polecam zajrzeć na stronę tej firmy http://www.systemmeble.pl/www/meble_gabinetowe/#_. Działa kompleksowo, doradza, aranżuje, zapewnia szeroki wybór mebli znanych producentów i oferuje ich montaż. Ceny przyzwoite. Polecam.

Penio

Posty: 9

 
Nie chodzi mi o meble na wymiar. Potrzebne mi są nowe meble do gabinetu, ponieważ te są już bardzo stare, a nie chcę odstraszać klientów :) Chciałbym zamówić coś sprawdzonego, ponieważ kupowanie mebli to nie moja bajka.

Marioleczka

Posty: 9