kuchnie na wymiar, gdzie szukać ?

kuchnie na wymiar, gdzie szukać ?

Czy kuchnia na wymiar to dobry pomysł? Jakie są teraz ceny? Sam mam wyliczyć wymiary czy zajmuje się tym jakaś firma?

Gucio

Posty: 3

 
Mam bardzo małą kuchnie i firma wykonała mi wszystkie meble na wymiar. Jestem bardzo zadowolony. Kuchnią nie jest zagracona, ale jednocześnie jest funkcjonalna.. Nie wiedziałem, że można tak super to wszystko skomponować. Polecam takie rozwiązanie, bo naprawdę sami tego nigdy byście nie zrobili.

Elllooo12

Posty: 11

 
Dawniej brałem się sam za robienie mebli do kuchni, ale schodzi się niezwykle długo. Według mnie szkoda na to czasu. Lepiej pójść do firmy i niech oni się tym zajmą, albowiem mają w tym doświadczenie.

Kotr_r9

Posty: 9

 
Jeśli chcecie zamówić kuchnie na wymiar w Katowicach to tutaj macie namiary https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. To firma, która się na tym zna bardzo dobrze i wykona kompleksowe usługi.

namok

Posty: 19

 
Meble są generalnie drogie. Sama płyta kosztuje sporo pieniędzy, a do tego jeszcze trzeba wszystko docinać, robić otwory. Na cenę wpływ ma też projekt, zbieranie wymiarów i naturalnie montaż. To kompleksowa usługa i właśnie takiej firmy trzeba szukać. Samemu to można sobie szafkę na buty wykonać, a i to jest uciążliwe.

wieslawek

Posty: 7

 
Najczęściej płaci się za metr kwadratowy kuchni, ale wszystko zależne jest od firmy. Ceny? Trudno je określić, bo są bardzo różne. Można zapłacić za kuchnie pięć tysięcy złotych, ale można zapłacić sto tysięcy złotych. Materiały mają wpływ na cenę końcową.

Mechanik

Posty: 22

 
Meble są ogólnie drogie. Sama płyta kosztuje dużo pieniędzy, a do tego jeszcze trzeba wszystko docinać, robić otwory. Na cenę wpływ ma też projekt, zbieranie wymiarów i oczywiście montaż. To kompleksowa usługa i właśnie takiej firmy trzeba szukać. Samemu to można sobie szafkę na buty zrobić, a i to jest trudne.

Marioleczka

Posty: 5

 
Kuchnią interesuje się moja żona i ona zamawiała ją w jakieś wyspecjalizowanej firmie. Dwa tygodnie same fronty dobijała. Mnie ten temat mało interesuje.

Gabat

Posty: 9

 
Chciałem zaoszczędzić i sam zebrałem wymiary. Niestety, mimo że firma wszystko dobrze docięła to się okazało, że dopasowanie mebli jest trudne. Narobiłem się w przy tym strasznie i nigdy więcej, czego takiego już nie zorbie. Wolę zapłacić firmie i niech oni przyjadą i wykonają wszystko, co trzeba.

wiesław11

Posty: 15

 
Chciałem zaoszczędzić i sam zebrałem wymiary. Na nieszczęście, mimo iż firma wszystko dobrze docięła to się okazało, iż dopasowanie mebli jest trudne. Narobiłem się w przy tym strasznie i nigdy więcej, czego takiego już nie zorbie. Wolę zapłacić firmie i niech oni przyjadą i wykonają wszystko, co trzeba.

labuh

Posty: 11