Potrzebuje krzeseł biurowych, moze Nowy Styl ?

Potrzebuje krzeseł biurowych, moze Nowy Styl ?

Cześć, witam. No więc tak, szukam fotelu gamingowego do siebie do mieszkania. Jakieś propozycje? Gdzie takie bardziej specjalistyczne meble biurowe można kupić za niewygórowane pieniądze? Nie jestem jakimś super napalonym graczem, ale te kilka godzin w tygodniu spędzam na grze, chciałbym mieć pełen komfort zagwarantowany wtedy.

amrmas22

Posty: 11

 
Zawsze sobie zdaję sprawę że mam za mało krzeseł w domu jak się jakaś uroczystość szykuje i gości się spodziewać. Przy świętach, jakiś urodzinach itp. to zawsze się okazuje że siedzeń mam za mało...

Nikuś23

Posty: 13

 
No można teraz przez internet absolutnie wszystko zamówić. W temacie mebli to akurat za dużych doświadczeń nie mam, bo akurat tego typu produkty to raczej kupuję stacjonarnie. Jedną rzecz zamawiałam online i była to ława do salonu. Ale to już ze 2 lata temu kupowałam.

edmundzio

Posty: 15

 
Teraz jest o wiele większy wybór krzeseł czy foteli biurowych niż kiedyś. Już chyba nie ma domu w którym nie byłoby komputera więc z konieczności stoi też na pewno jakiś fotel. Także wybór jest duży, gorzej że często ceny za takie bardziej zaawansowane meble są zaporowe.

audi80

Posty: 9

 
U mnie w firmie jakiś czas temu kupowaliśmy nowe krzesła do poczekalni a w zasadzie to są takie łączone, zespawane ze sobą krzesełka w takim jakby systemie. Wygodne rozwiązanie, można szybko przesunąć, ustawić, pojedyncze krzesełka łatwo się rozjeżdżają i się szybko bałagan by robił.

orange777

Posty: 18

 
Z tymi fotelami biurkowymi to są różne półki cenowe. Ja jestem zdania że nie ma sensu przepłacać. Ale też z drugiej strony przestrzegałbym przed chińszczyzną za kilkadziesiąt złotych bo takie fotele są z kolei po prostu niebezpieczne, łatwo można stracić równowagę i bum na ziemię człowiek leci w niekontrolowany sposób.

aluś44

Posty: 10

 
Mam w domu fotel z marketu, taki najtańszy z najtańszych i może super wygodnie nie jest ,ale daje radę. Ja też nie siedzę przed laptopem wielu godzin, tylko czasami sobie wejdę w internet, pocztę sprawdzę i tyle.

Katolik

Posty: 26

 
Ostatnio spore zamówienie na krzesła konferencyjne składałem w sklepie Ergoexpert przez ich stronę www.ergoexpert.pl. Szybka realizacja mimo tego że potrzebowałem ponad stu krzeseł. Cały czas miałem kontakt z obsługą pod telefonem, także wiedziałem na kiedy krzesła mają dotrzeć. Towar dobrze zapakowany, nic podczas transportu się nie podniszczyło.

audi80

Posty: 10

 
Mi by się w domu przydał taki prawdziwy duży miękki fotel, żeby można było w nim usiąść z książką, odprężyć się i nawet zasnąć pod kocykiem. Brakuje mi takiego mebelka, a jakoś nie ma okazji nigdy żeby kupić.

Miki

Posty: 26