fronty meblowe, polecicie ?

fronty meblowe, polecicie ?

Witam. Poszukuje jakiejś fachowej firmy, jaka zajmuje się projektowaniem mebli na wymiar w Bydgoszczy. Znacie kogoś kto się tym zajmie?

wieszdo87

Posty: 5

 
Nie zamawiałem poprzez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, jaka wszystko montowała. Dla nich to nie było ciężkie, natomiast sam na pewno miałbym poważne kłopoty żeby sobie poradzić.

propek1

Posty: 14

 
Można zamówić gotowe meble, ale można też zamówić w takiej firmie wszystkie potrzebne elementy. Troszkę zachodu z tym jest, ale można sporo zaoszczędzić. Nie ulega wątpliwości przydaje się trochę wiedzy w tym temacie, bo wówczas można o dużo prościej poradzić sobie choćby z montażem takich mebli w swoim domu czy mieszkaniu.

Lupusx

Posty: 6

 
Nie warto kupować gotowych mebli, bo trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, ale również o kąty ścian. Niestety mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi problemami szybko poradzić.

Phylu

Posty: 10

 
Oferty z blatami znalazłem na http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=22. Zajrzyjcie sobie tam, a dowiecie się, co konkretnie firma jest w stanie przygotować. Działają szybko i mają naprawdę bardzo niskie ceny.

strom

Posty: 5

 
Ofert jest dużo, bowiem firm powstało ostatnio bardzo dużo. Naturalnie trzeba sprawdzać czy faktycznie znają się na własnej pracy i dopiero można im powierzać tworzenie mebli.

Yuri20

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to firma przyjedzie i sprawdzi rozmiar blatów, bo oni się na tym znają o wiele lepiej. Zmierzenie nie zawsze jest proste. Mało tego blat przy ścianie nie zawsze jest pod tym samym kątem. Na końcu może być nieco węższy albo szerszy, wobec tego najlepiej jest zlecić takie pomiary komuś, kto się na tym niesłychanie dobrze zna.

Marioleczka

Posty: 3

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem zaspokojony. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, natomiast nie było to mnóstwo. Na pewno jest to niezmiernie opłacalne, zatem warto się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

namok

Posty: 15

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam idealne, lecz fronty już mają swoje lata, wobec tego ich wymiana jest dobrym rozwiązaniem.

Marioleczka

Posty: 26

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam dobre, ale fronty już mają swoje lata, dlatego ich wymiana jest dobrym rozwiązaniem.

namedal6

Posty: 11