Producent frontów meblowych

Producent frontów meblowych

Cześć – dzień dobry ;-) W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy producenta frontów meblowych, najlepiej wykonanych z wysokogatunkowego drzewa. Jesteście w stanie podpowiedzieć jakiś producentów z Małopolski?

wisła1905

Posty: 8

 
Za dobrze zorientowany w temacie to nie jestem, ostatnia firma gdzie kupowałem fronty jeszcze na początku roku zaczęła niestety tak ostatnio podnosić ceny że musiałem z nich zrezygnować.

dominikk5

Posty: 10

 
Nie znam nikogo dobrego a sam bym musiał się do jakiegoś producenta z propozycją współpracy zwrócić, tylko nie chcę tak w ciemno na chybił trafił a jak pytam ludzi żeby kogoś podpowiedzieli to czeski film – nikt nic nie wie.

Bankowy

Posty: 23

 
No jednak meble potrafią się mocno różnić jakościowo w zależności od tego z jakich materiałów są wykonane. Ja kupowałem na wymiar i mój brat też na wymiar tylko że u dwóch różnych firm – mi się blaty już zdzierają, a u brata nic się nie dzieje a materiał jest niby tego samego typu.

Reklama

Posty: 25

 
Na stronie taks-fronty.pl
masz namiar do firmy gdzie ja zamawiam fronty już od kilku lat. Długa gwarancja na produkty, krótki czas oczekiwania na zamówienie, wszystko pakują z zachowaniem zasad, także towar do mnie dociera nienaruszony, w idealnej kondycji.

21gregorek

Posty: 22

 
Ceny producentów to się potrafią ostro różnić, ostatnio rozmawiałem z dwiema firmami na temat właśnie stałej współpracy i regularnych zamówień to mi za ten sam towar ludzie zaśpiewali zgoła inne stawki.

Dyduszek22

Posty: 24

 
Trudno coś doradzić, dopiero tak naprawdę jak towar dotrze, obejrzy się taki front w ręce, dotknie to człowiek będzie mądry i będzie mógł coś więcej o jakości powiedzieć. A tak bazując na opisach i foto ze stron producentów to jest wróżenie.

Hello98

Posty: 11

 
Ja jestem w stanie więcej zapłacić za fronty ale żeby faktycznie były z naturalnego drewna wykonane, wytrzymałe na eksploatację, bo meble kuchenne to akurat są poddawane dużym obciążeniom zawsze.

filmierz22

Posty: 16

 
Chętnie bym same fronty sobie w meblach kuchennych właśnie wymienił i się rozglądam za producentem tylko że jak chce się kupić w detalu to już warunki nie są tak korzystne jak dla firm kupujących w hurcie.

Boss

Posty: 10

 
Czy to lakierowane czy foliowane fronty zdarza mi się zamówić od czasu do czasu z firmy Taks, oni są z tego co pamiętam z Wieliczki. Jasne warunki cenowe, nie było sytuacji żebym się umawiał na jakąś kwotę a nagle wyskakiwała dwa razy większa do płacenia.

Black_Riot

Posty: 11