wspaniałe meble w najniższych cenach

wspaniałe meble w najniższych cenach

Rozglądamy się już za mebelkami do nowego domku :-) Marzy nam się na przykład ładny biały stolik kawowy, brązowa sofa ze skóry (może byc eko) i może białe meble do tego (komoda, jakaś witryna). Polecicie mi sklep internetowy, gdzie jest też dobra obsługa, która potrafi doradzić?

angola2

Posty: 10

 
Nie znam żadnego sklepu, dawno nic nie kupowałam. Nie wiem, jak wy, ale ja najbardziej lubię antyki. Mam mieszkanie po babci i doceniam fakt, że zostało po niej tyle ślicznych mebli. Może w komisach czegoś poszukajcie?

miko_poz

Posty: 22

 
Teraz wszystkie te meble takie sobie, bez duszy. Mój dawny znajomy szukał mebli na śmietnikach i je naprawiał. Ale pewnie nie każdy by się dobrze czuł w takim domu. Zresztą, nie wiadomo nigdy, czy uda nam się znaleźć to, czego szukamy.

Dziadek

Posty: 17

 
Niech tylko nikt nie mówi, żeby w internecie nie kupować. Kupiłam ostatnio łóżko w markecie. Porażka. No ale nie bardzo stać mnie akurat na cokolwiek, a kupić musiałam.

Lupusx

Posty: 23

 
polecam sklep on line www.mebel-partner.pl. nie ma żadnych problemów z wysyłką, a jeśli to meble z magazynu, to wysyłka jest super szybka (w ciągu jednego dnia!). wybór mają niezły i można tam całe mieszkanie sobie urządzić. w dodatku mają własny transport i nie trzeba się martwić, że kurierzy zniszczą nam meble (zdarzyło mi się coś takiego już). widać od razu, że mają duże doświadczenie.

labuh

Posty: 12

 
Szczerze mogę polecić sklep mebel partner. Mają dobre designerskie meble, kupiłem u nich wysokie stołki do bufetu, fotel biurowy i komodę. Ceny bardziej niż rozsądne.

srekal34

Posty: 25

 
podobają mi się takie meble, które są jednocześnie nowoczesne, ale też klasyczne, nie udziwnione. czyli stonowane kolory, ale trochę też z pazurem.

drillmod

Posty: 30

 
Nie lepiej zamówić wszystko u stolarza? Chociaż no tak, nie wszystko się da...

Renifer87

Posty: 16

 
Nie pomogę w wyborze, bo dawno żadnych mebli nie kupowalem, ale mogę doradzić – zróbcie sobie meble z palet albo skrzynek. Podobno ostatnio modne.

Grubas

Posty: 18