Producent mebli

Producent mebli

Hej! Meble kuchenne na indywidualne zamówienie, ktoś coś? Macie może info o kimś dobrym, kto stawia na porządne blaty i fronty? Powiem tak – cena nie jest tak istotna jak jakość. Wolę dopłacić więcej ale mieć meble na lata.

marek

Posty: 7

 
Dużo powstało różnych firm, które produkują teraz meble na indywidualny projekt. Trudno kogoś konkretnego doradzać. Ja jeszcze nigdy z takiej obsługi nie korzystałem, ale bardzo prawdopodobne że za jakiś czas będę korzystał.

johncena67

Posty: 15

 
Różnie można trafić, jak to w każdej branży. Są fachowcy z większym doświadczeniem, którzy nie robią fuszerki, ale są też tacy, którzy nie wyrabiają ze zleceniami co się odbija szybko na robieniu byle jak, byle szybciej.

Gumis

Posty: 19

 
Jak tylko uda się jakieś pieniądze odłożyć to na pewno będę chciał meble na wymiar zamówić. Można bardzo dużo miejsca zaoszczędzić, a przy kawalerce którą wynajmuję to jest to bardzo ważne.

Yuri20

Posty: 13

 
Ja to na pewno będę chciał mieć w swojej kuchni wysokie stołki i wyspę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Trzeba by w ogóle otworzyć kuchnię na salon, a to się wiążę z rozbiórką ściany...więc od groma roboty.

Kruk

Posty: 38

 
Ja to szukam już od dłuższego czasu szklanego stołu i powiem, że w sklepach jest trudno coś takiego dostać w wymiarze, którego ja szukam. Chyba faktycznie jedyną opcją będzie szukanie przez firmy, które robią meble na wymiar.

warter88

Posty: 12

 
Nie znam nikogo godnego polecenia w tej materii, ale mogę popytać. Wiem, że moja siostra ze szwagrem będą remontować kuchnię i chcą wymieniać meble, więc może oni się lepiej będą orientować.

mario72k

Posty: 7

 
Wiesz co, ja bym doradzała firmę MJ, robili dla mnie meble na indywidualny projekt i jestem zadowolona. Wszystko jest dopasowane, w pełni udało się wykorzystać i tak dość skromny metraż. W zasadzie całe mieszkanie mam przez nich urządzone. Wysoka jakość materiału, mam nadzieję, że meble mi faktycznie trochę posłużą. Na stronie fajnemeble.net jest do nich tel i cała oferta.

Miki

Posty: 29

 
Nie chcę skłamać, ale moi znajomi za całą zabudowę kuchenną to dali niecałe 10 tysi. Nie wiem od kogo oni takie meble zamawiali, ale efekt jest rzeczywiście ciekawy, wygląda to wszystko bardzo nowocześnie i stylowo.

upierdos45

Posty: 25

 
Przeglądam ostatnio różne strony firm, które zajmują się produkcją mebli na wymiar i jest z czego wybiera. Trudno się rzeczywiście na kogoś zdecydować. Warto patrzeć na przykładowe realizacje, czy wizualizacje na stronach, dużo można z takich zdjęć wywnioskować.

Penio

Posty: 25