Gdzie kupić meble na wymiar - Warszawa

Gdzie kupić meble na wymiar - Warszawa

Zamawialiście może ostatnio meble pod wymiar w WWA? Gdzie, od kogo? Wiem, że niektóre firmy za samo projektowanie takiego umeblowania nie biorą kasy. Kojarzycie takie?

audi80

Posty: 10

 
Nic mi do głowy nie przychodzi jeśli chodzi o producentów takich mebli. Wiem, że mój brat będzie jakoś niedługo wymieniał całą kuchnię, to może on już mniej więcej ogarniał temat i szukał kogoś...popytam.

Klarka45

Posty: 19

 
Trafić na dobrego projektanta nie jest tak znowu łatwo. Ja mam dość przykre doświadczenia z jedną firmą, gdzie w zasadzie przy projekcie w ogóle nie brali pod uwagę tego co ja chcę, tylko próbowali narzucić mi swoje pomysły i koncepcje. Szybko się współpraca zakończyła.

Julian

Posty: 25

 
Teraz to jest z czego wybierać jeśli chodzi o zakłady robiące mebelki na zamówienie. Pamiętam jeszcze parę lat temu, że można było takich wykonawców na poziomie to znaleźć zaledwie kilku.

Kruk

Posty: 14

 
Zadowolona jestem z efektu końcowego jaki się udało uzyskać ludziom z firmy Kulenty. Najpierw zaprojektowali meble zgodnie moimi wytycznymi – bezpłatnie, a potem zajęli się produkcją, transportem i montażem. Meble są na gwarancji i robią wrażenie bardzo trwałych. Ogólnie firma dba o jakość, korzystają tylko ze sprawdzonych frontów laminowanych czy lakierowanych. Dużo o materiałach z jakich korzystają jest na ich stronie kulenty.pl. Warto się też wybrać do salonu w Majdanie pod Warszawą i sobie wystawkę obejrzeć na żywo, porozmawiać z obsługą itp.

labuh

Posty: 23

 
Ja to jestem wielką fanką mebli na wymiar. Zupełnie inna jakość, a do tego wyższa estetyka niż w przypadku mebli, które w tych dużych markowych salonach sprzedaży zalegają.

amazonn6

Posty: 17

 
Jeszcze fachowców od stolarki można w tym kraju znaleźć, nie wszyscy wyjechali do roboty za granicę. Mój ojciec świętej pamięci to miał wielki talent do stolarki właśnie, robił meble – dzieła sztuki.

pogoń44

Posty: 8

 
Coś mi sąsiad ostatnio opowiadał o ekipie, która dla niego meble do salonu robiła i mocno sobie ich zachwalał. Ponoć szybko się uwinęli i dużo nie skasowali. Może sam wezmę do nich namiar, bo przydałoby się u mnie też mały remont zrobić.

Dragon

Posty: 12