Meble biurowe, szukam firmy ?

Meble biurowe, szukam firmy ?

Dzień dobry. Niedługo otwieram kolejne biuro swojej firmy i zależy mi na meblach biurowych dokładnie całym projekcie, aranżacji. Czekam na informacje.

Kowalski

Posty: 11

 
Trzeba być pewnym, których mebli biurowych poszukujesz. Ja wolałem zainwestować w usługodawcę, który pomógł w projekcie. Nie musiałem głowić się sam :)

Marioleczka

Posty: 21

 
I co tu wybrać? Cenowo i tak trzeba wydać na meble biurowe, więc nie wiem czy jest to pomysł, żeby oszczędzać na takim przedsięwzięciu. Teraz zależałoby mi przy tych zmianach na meblach na lata, ale oczywiście w nowoczesnym stylu. Teraz ogólnie jest tego wszystkiego za dużo i człowiek nie wie co wybrać.

gruszk56

Posty: 20

 
Witam, jeśli jesteście Państwo zainteresowani rzetelnie wykonanymi projektami odnośnie mebli biurowych to zapraszam zajrzeć na ich stronkę http://tekaro.com. Bogata oferta. Lekkie konstrukcje, mnie spasowała oferta więc skorzystałem. Systemy mebli pierwsza klasa. Poza tym całkiem konkurencyjne ceny.

Deltabox84

Posty: 21

 
Pewnie, że można taniej kupić meble biurowe, można kupić nawet używane, ale czy w tym rzecz. Nam udało się zamówić super projekt w firmie i nie wydać fortuny. Koniecznie trzeba zastanowić się co tak naprawdę nam się przyda, co potrzebujemy. Grunt to dobry projekt.

JAN-ERR

Posty: 25

 
Osobiście uważam, iż lepiej wybrać konkretnego producenta i wykonawcę projektów mebli biurowych. Nie do końca jestem przekonana do mebli stojących w sklepach. Pozdrawiam.

Dragon

Posty: 12

 
Za dobrej jakości meble biurowe trzeba zapłacić trochę więcej :) Kupowanie mebli do codziennego użytku przez pracowników tanich mebli na wyprzedażach jest nieopłacalne. Wolałam dołożyć firmie, która zrobiła mi indywidualny projekt. Wszystko pasuje jak ulał, jest przestronnie i funkcjonalnie.

matek562

Posty: 17

 
W naszym przypadku męczyliśmy się ze starymi meblami biurowymi poprzez lata. Trudno je było nawet nazwać biurowymi, niemniej jednak teraz w końcu budżet pozwolił na zamówienie usługi od a do z u wykonawcy.

Boss

Posty: 25

 
Ogromnie zależy mi na zmianie mebli biurowych a dokładnie foteli. Wysłużyły się już trochę, ale teraz to chyba jak widać w sklepach lepiej zamówić całość z biurkami, żeby wszystko się fajnie komponowało. Obejrzałam ich ofertę i sporo mają propozycji godnych uwagi. Ciekawa jestem tylko ceny.

Boss

Posty: 13