kuchnia na wymiar w szczecin, gdzie warto ?

kuchnia na wymiar w szczecin, gdzie warto ?

Jakie dzisiejsze kuchnie na wymiar polecacie? Chodzi mi o materiał, kolorystykę itp. A może znacie dobrego projektanta w Szczecinie?

miś_biały

Posty: 6

 
Dla mnie najważniejszy jest nie tylko sam projekt, ale realizacja. Znajomy niestety nie miał szczęścia co do wykonawców. Teraz wiem, że trzeba owszem szukać wśród cenionych projektantów, ale też znaleźć firmę, która oprócz indywidualnego projektu kuchni będzie nadzorować prace. Znacie jakieś konkretne oferty ze Szczecina?

Jimer66

Posty: 8

 
Polecam tę firmę https://conceptforhome.pl. Działają w branży projektowania wnętrz w Szczecinie od niezwykle dawna. Mają świetne sposoby. Realizacja – pełen profesjonalizm.

Aleksisss

Posty: 12

 
Nie ukrywam, że taka kuchnia też jest moim marzeniem. Mam jednak obawy co do budżetu. Może najpierw zlecimy sam projekt mebli kuchennych. A później poszukamy w Szczecinie wykonawcy.

alek44

Posty: 11

 
Biało-czarna kuchnia nie musi być zimna. To zależy, jakie będziesz mieć oświetlenie i dodatki. Sama zleciłam właśnie taki indywidualny projekt kuchni i udało mi się znaleźć w Szczecinie sprawdzone studio, które spełniło oczekiwania :D

Kitas

Posty: 13

 
Meble na kuchenne w zabudowie to moje marzenie. Na razie budżet jest za bardzo ograniczony, żeby nawet wziąć jakiś kredyt, ale bliżej lata, będzie lepiej. Nie ukrywam, że już teraz szukamy czegoś pomału w Szczecinie. Nie lubimy działać na ostatnią chwilę, a pewnie w tej branży też nie jest łatwo z terminami. Orientujecie się?

IwonkaMeee

Posty: 16

 
Zabudowa kuchenna rozwiązała problem małej kuchni. Długo myśleliśmy z mężem nad różnymi rozwiązaniami, aż w końcu zdecydowaliśmy się na meble kuchenne w zabudowie. Mąż znalazł sprawdzone studio w Szczecinie. Projektant od razu wiedział, w czym rzecz. Nie żałujemy wydanych pieniędzy, choć rzeczywiście nie były małe.

messio66

Posty: 22

 
W którym stylu macie kuchnię? Przeglądnęłam mnóstwo projektów kuchni na wymiar w Szczecinie na stronach różnych usługodawców i nie mogę się na nic zdecydować. Generalnie mieszkanie jest urządzone minimalistycznie. Myślałam nad biało-czarną kuchnią, natomiast nie wiem, albowiem taka może mi się szybko znudzić i jest raczej zimna :(

mew soncz7777

Posty: 18

 
Ja skorzystałam z kompleksowej oferty i naprawdę się opłacało. Gdy zleciłam firmie kuchnię na wymiar wraz z wykonaniem, dali mi upust. Myślę, że wielu usługodawców w Szczecinie ma atrakcyjne oferty. Trzeba trochę posiedzieć i poświęcić czas.

edyta123

Posty: 15

 
Pracuję nad pomysłem :) Przeglądam mnóstwo projektów kuchni na wymiar, jakie inspirują mnie do poczynania :D Zanim zlecę jakiejś firmie w Szczecinie wykonanie projektu, muszę mieć dobrą koncepcję w głowie.

bruklin187

Posty: 11