Tajlandia na własną rękę, poleci ktoś ?

Tajlandia na własną rękę, poleci ktoś ?

Marzy mi się Tajlandia. Na takim urlopie już dawno nie byłam. Nie wiem jednakże, czy wybrać indywidualne wakacje, czy szukać biura. Jak myślicie?

Lechu_351

Posty: 13

 
Sprawdźcie sobie oferty agencji turystycznych. Osobiście obawiałbym się z rodziną tak na własną rękę. Uważam, że bezpieczniej jest zdecydować się na egzotyczne wakacje z biurem. My też podjęliśmy taką decyzję co do Tajlandii.

21gregorek

Posty: 20

 
Oj tak Phuket to porządne miejsce do odpoczynku, choć ostatnio zrobiło się tu niezwykle gwarno :D To egzotyczna wyspa, na którą wielokrotnie wracamy z rodziną. Dzieciom się podoba, a indywidualnie mniej kosztuje.

Oct714

Posty: 13

 
Nie polecam wybierać się poza Europę samodzielnie, no chyba że do rodziny :) Mieliśmy kilka niemiłych niespodzianek, więc na pewno jak egzotyczne wakacje to z biurem. Oszustów, naciągaczy nie brakuje.

Black_Riot

Posty: 30

 
Ile taniej może być, jak się zdecydujemy na własną rękę? Jak na razie ceny hotelu itp. nic na nie mówią. Azja od dawna jest miejscem, do którego chcemy się wybrać całą rodziną. Byłyby to najpiękniejsze indywidualne wakacje. Jednak szukamy nieco tańszej alternatywy.

Polaczek90

Posty: 25

 
O Phuket nie zapomnijcie, bo tam po prostu trzeba być :) Nam ta wyspa egzotyczna choć dość popularna najbardziej utkwiła w pamięci. Oczywiście przede wszystkim z powodu krajobrazu, ale też gościnności :)

johncena67

Posty: 17

 
Z biurem nigdy w życiu. Już mieliśmy raz okazje jechać i okazało się fatalnie, a miało być oczywiście pięknie. Jak Azja to tylko indywidualne wakacje, które samemu sobie planujemy. Osobom, które pierwszy raz się tam wybierają polecam pomoc agencji turystycznych, które mają elastyczną ofertę.

hihihot

Posty: 15

 
To która z agencji ma taką elastyczną ofertę, bo osobiście z wieloma kwestiami też bym sobie poradziła na miejscu. Gorzej tylko z safari w Azji, bo wybieram się głównie na wakacje właśnie w celu nurkowania :)

amrmas22

Posty: 12

 
To może tutaj wam się spodoba :) thailand-trips.pl Całkiem inne biuro niż reszta. Można zaoszczędzić, bo to jakby Tajlandia na własną rękę, ale z pomocą agencji, która ci wszystko zapewnia od a do z. Planujesz razem z nimi, wybierasz, gdzie chcesz jechać itd. nawet zakwaterowanie.

wisła1905

Posty: 8

 
Sprawdźcie sobie oferty agencji turystycznych. Osobiście obawiałbym się z rodziną tak na własną rękę. Uważam, iż bezpieczniej jest zdecydować się na egzotyczne wakacje z biurem. My też podjęliśmy taką decyzję co do Tajlandii.

Pzengota

Posty: 30