Macie własne doświadczenia z parkingiem na Warszawa Okręcie?

Macie własne doświadczenia z parkingiem na Warszawa Okręcie?

Witam.

Mam wątpliwości, na jakim parkingu przy lotnisku Okęcie powinienem zostawić swój samochód.

Macie cos sprawdzonego?

Dragon

Posty: 18

 
Ze własnej strony dodam, że najistotniejsze podczas wyboru parkingu na kilka dni jest to, aby był strzeżony oraz monitorowany.

Dzięki temu każda osoba korzystająca z portu lotniczego będzie miała pewność, iż jego samochód jest bezpieczny. Z własnego doświadczenia wiem zarówno, że pożądane byłoby z wyprzedzeniem zarezerwować taki parking.

doprzodu00

Posty: 27

 
Nie rozumiem tego, że ludzie są pogodzeni z faktem, że skoro szukają parkingu na lotnisku Okęcie to musi on drogo kosztować. Jestem przeciwny takiemu nastawieniu, bo osobiście udawało mi się odszukać parking w niezmiernie atrakcyjnych cenach, choć były to okolice lotniska, a nie parking naprzeciwko terminala.

Jednak wychodzę z założenia, że coś za coś.

kusiciell

Posty: 25

 
Planowałem niedawno kilkudniowy pobyt za granicą, lecz nie uśmiechało mi się przyjeżdżanie na lotnisko autobusem. Kolega podsunął mi znakomity pomysł – zarezerwuj parking w pobliżu lotniska Okęcie w atrakcyjnej cenie. Wiecie co? Udało mi się zarezerwować miejsce parkingowe na 7 dni na strzeżonym parkingu. Zapłaciłem tylko 49 pln!

Reklama

Posty: 23

 
Wydaje mi się, że odnalezienie spełniającego oczekiwania parkingu na lotnisku Okęcie to żaden problem.

Każdy ma wybór pomiędzy kilkoma parkingami, które zlokalizowane są w pobliżu portu lotniczego. Ja na przykład nigdy nie miałem problemu z wolnymi miejscami na parkingach. Za kilkugodzinny pobyt udawało mi się płacić satysfakcjonująco niewielkie kwoty :)

czesł_12

Posty: 21

 
Długo rozglądałam się za sprawdzonym parkingiem na Okęciu aż ostatecznie wybór padł na http://www.parkingokecie.eu. Zwracałem szczególną uwagę na ceny, jakie obowiązują na kilku parkingach. W tym wypadku cena okazała się bezkonkurencyjna.

Bardzo mocno polecam ich usługi!

czesławwww23

Posty: 27

 
Niezwykle często odwiedzam jeden sprawdzony parking Okecie, który w mojej opinii potrzebuje polecenia. Nie chcę zostać posądzony o kryptoreklamę, a więc namiary na niego mogę Wam podać po kontakcie na prywatną wiadomość. Płacę 50 zł za 7 dni na parkingu, rewelka :)

Admin

Posty: 28

 
Parkingów na lotnisku Okęcie jest naprawdę niezliczona liczba, więc wybór jest szeroki. Z tego powodu zupełnie nie rozumiem narzekań związanych z wyborem. Osobiście kieruję się przede wszystkim cenami, niemniej jednak zarówno bliskością do terminala. Sprawdźcie oferty przeróżnych parkingów w sieci.

plertoo3

Posty: 18

 
Parkując na parkingu przy samym lotnisku Okęcie wielokrotnie denerwowało mnie to, że niesłychanie długo szukałem miejsca parkingowego.

Teraz postanowiłem to zmienić – parkuję zdecydowanie dalej, a pod sam terminal podwozi mnie wygodny bus należący do właściciela wspomnianego parkingu. Czasowo wychodzi mi to zdecydowanie krócej.

grzes3345

Posty: 15

 
Ze swojej strony dodam, że najważniejsze podczas wyboru parkingu na kilka dni jest to, aby był strzeżony oraz monitorowany.

Dzięki temu każda osoba korzystająca z portu lotniczego będzie miała pewność, iż jego samochód jest bezpieczny. Z własnego doświadczenia wiem także, że warto z wyprzedzeniem zarezerwować taki parking.

Iwona3

Posty: 23