kamper wynajem Warszawa, znacie ?

kamper wynajem Warszawa, znacie ?

Macie w posiadaniu kampery? Jak się tym jeździ, czy można tym spać gdzie się chce? Z rodziną chcemy wynająć kampera.

Damiano

Posty: 8

 
Pamiętajcie kamper jest wart sporo kasy, więc o niego dbajcie. Jeśli coś zrobicie nie tak to sami płacicie. Pilnuje aut, zamykajcie, a wtedy nie będzie problemów.

dagaaa5

Posty: 5

 
Według mnie kamper wynajem z Warszawy to super pomysł. Korzystam z firmy https://wakacjecamperem.pl i zawsze mają dla mnie super oferty, wobec tego zachęcam do sprawdzenia.

Pikusiński

Posty: 6

 
Pamiętajcie kamper jest wart dużo kasy, więc o niego dbajcie. Jeśli coś zrobicie nie tak to sami płacicie. Pilnuje aut, zamykajcie, a wtedy nie będzie problemów.

pawel253

Posty: 12

 
Co roku wynajmujemy kampera na dwa tygodnie? Jeśli bierze się na dwa tygodnie to wtedy cena jest niższa, dlatego wynajem kamperów wychodzi nam jeszcze bardziej opłacalnie. Zawsze można dogadywać się z właścicielem. My tak robimy i jedziemy sobie w różne miejsca nawet do Hiszpanii. Polecam takie

namok

Posty: 10

 
Co roku wynajmujemy kampera na dwa tygodnie? Jeżeli bierze się na dwa tygodnie to wtedy cena jest niższa, dlatego wynajem kamperów wychodzi nam jeszcze bardziej opłacalnie. Zawsze można dogadywać się z właścicielem. My tak robimy i jedziemy sobie w inne miejsca nawet do Hiszpanii. Polecam takie

DiD3K

Posty: 7

 
Zawsze wynajmuje kamper w Warszawie, bo na jego zakup mnie nie stać, zatem polecam takie rozwiązanie innym osobom. Nie jest drogo, zatem można sobie na to pozwolić i miło spędzić czas z rodziną.

Marioleczka

Posty: 7

 
Jeżdżę zagranice wynajmowanymi kampera. Oczywiście trzeba o tym poinformować właściciela żeby nas nie ścigali, że go ukradliśmy. Zwłaszcza, jeśli auto nagle przekroczy wschodnią granice. Te samochody mają GPS, dlatego wiadomo gdzie są. Kupuje pełne ubezpieczenie i innym też to polecam i w drogę.

France23

Posty: 11

 
W naszej rodzinie kampery są uwielbiane, dlatego innym zawsze polecam taką formę wypoczynku. Dom mamy zawsze ze sobą, dlatego to jest mega komfortowe.

michas901

Posty: 12