Jadę do Poznania, jakie atrakcje ?

Jadę do Poznania, jakie atrakcje ?

Witam, mam pytanie do poznaniaków. Które muzeum w poznaniu należałoby odwiedzić z dzieckiem, tak żeby zainteresowało, dobrze byłoby chyba z jakimś wyśmienitym przewodnikiem.

AliGGG

Posty: 11

 
Jak chcecie poznać legendy Poznania to tylko w tym muzeum. Tu podane są w niezwykle oryginalny sposób. Największe wrażenie zrobiła na mnie makieta ratusza, całość jest niezwykle dobrze zaaranżowana, szkoda, iż nie ma więcej takich miejsc, bowiem chętnie się takie muzea odwiedza. Dla dzieci bombowa sprawa.

api12

Posty: 24

 
Z taką atrakcją w Poznaniu dawno nie miałam do czynienia. Moja córcia jest po prostu zakochana w tym miejscu i od kilku tygodni zjawiamy się tam systematycznie co weekend:) Najniezwyklej podoba jej się tam atmosfera tajemniczości, niesłychanie dobry pomysł. Pomysłodawcom należy się wielki szacunek. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce.

Gucio

Posty: 22

 
Zachęcam do odwiedzin tego muzeum w poznaniu. To jest niezwykłe miejsce, a technologie jakie tu zastosowano robią ogromne wrażenie na odwiedzających. Pełno tu hologramów, chcesz dotknąć i się nie da, łapiesz się na tym i jest odjazd:) Ale nie polecam dla dzieci mniejszych niż 4 latka, zbyt dużo wrażeń.

Reklama

Posty: 23

 
Z taką atrakcją w Poznaniu dawno nie miałam do czynienia. Moja córcia jest po prostu zakochana w tym miejscu i od kilku tygodni zjawiamy się tam regularnie co weekend:) Najbardziej podoba jej się tam atmosfera tajemniczości, bardzo dobry pomysł. Pomysłodawcom należy się wielki szacunek. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce.

bartek33

Posty: 19

 
Nie miałam pojęcia, że to takie ekstra muzeum w Poznaniu. Tak to już jest, że jak człowiek ma pod nosem to nie dostrzega, nie idzie, a jak daleko to się wybiera i niesłychanie chce. Teraz już wiem, że jest tu super.

Michaś

Posty: 21

 
Najlepsze muzeum w życiu w jakim byłam, jest w Poznaniu http://blubry6d.pl. Trójwymiar na ścianach, moc wrażeń, w sam raz na wypad z dzieckiem. Polecam się tam udać.

mnchuu7

Posty: 12

 
Dobrze zrobiłam, że zaufałam mojej mamie, która zabrała dzieciaki do tego muzeum. Z takimi atrakcjami w Poznaniu jeszcze się nie zetknęły:) Do domu przyjechały rozpromienione, zadowolone i ciągle sobie jeszcze coś opowiadają, chcą iść jeszcze raz. Jedyny mankament tego miejsca, że nie chciały pójść spać o stałej porze – za dużo wrażeń;)

johncena67

Posty: 11