wycieczki rodzinne all inclusive, gdzie ?

wycieczki rodzinne all inclusive, gdzie ?

Witam. Co sądzicie o wycieczkach rodzinnych all inclusive, ale chodzi nam dokładnie o Malediwy albo Tajlandię. Jak coś, to piszcie.

Marti

Posty: 8

 
Przeglądałam niedawno oferty wycieczek all inclusive w ramach pobytu w egzotycznych krajach i mocno się nakręciłam na takie coś :) Może się uda, jak tylko spłacę bieżącą pożyczkę za samochód. W zasadzie jeszcze nigdy w życiu nie pozwoliłam sobie na taki profesjonalny urlop, więc chyba przyszedł czas na zaspokojenie swoich potrzeb :)

grzes3345

Posty: 14

 
Ja podobnie. Mam zamiar w przyszłym roku skorzystać z wycieczek rodzinnych all inclusive. Ta forma coraz bardziej mi się podoba, zwłaszcza gdy czytam oferty. Wydać będzie trzeba, ale jak urlop to urlop.

Lopez58

Posty: 7

 
Świetna oferta, jeśli chodzi o wakacje all inclusive http://clubmed.pl. Zdecydowaliśmy się, bowiem znajomi polecili i faktycznie jesteśmy usatysfakcjonowani. Całość skrojona na miarę naszych oczekiwań. Niezapomniane wakacje :)

Kruk

Posty: 18

 
Takie wycieczki all inclusive masz wliczone w cenę pobytu. W tym roku spędziliśmy w taki sposób egzotyczne wakacje i nie żałujemy wydanych pieniędzy. Nie ma po co żałować, bowiem mieliśmy wszystko, czego można chcieć, jeśli chodzi o urlop. Kiedy chcieliśmy leżakować na plaży, robiliśmy to. Jak nam się znudziło korzystaliśmy z oferowanych atrakcji.

Anno Domini

Posty: 6

 
Ja też wolę aktywną formę, zwłaszcza gdy już odpocznę ze dwa dni po przyjeździe. W przyszłym roku będziemy też szukali czegoś atrakcyjnego w ramach takich wakacji all inclusive. Może się coś ciekawego znajdzie.

marcinmg

Posty: 29

 
My się wahaliśmy, ale w końcu komfort wziął górę :) Zwłaszcza, że był to wyjazd z dziećmi za granicę. Nie żałujemy wydanych pieniędzy na wakacje all inclusive i polecamy każdej rodzinie, która się zastanawia. Na nas przyszedł najwyższy czas :D

qbencjusz

Posty: 6

 
Biur podróży z rodzinnymi wakacjami all inclusive masz ogrom :) Cenowo polecam, albowiem i tak przy dzieciach wydasz dużo ;) Poza tym dla mnie była najważniejsza opieka do dziecka, niemniej jednak też rozrywka dla starszego. Dzięki takiej właśnie ofercie ostatni urlop mogę uznać za prawdziwie udany.

Michaś

Posty: 11

 
Biur podróży z rodzinnymi wakacjami all inclusive masz ogrom :) Cenowo polecam, bo i tak przy dzieciach wydasz sporo ;) Poza tym dla mnie była najważniejsza opieka do dziecka, ale też rozrywka dla starszego. Dzięki takiej właśnie ofercie ostatni urlop mogę uznać za prawdziwie udany.

zenia30

Posty: 17

 
Wiem, że taki urlop jest całkiem okej bo raz na takim byliśmy z dzieciakami i rzeczywiście nic niczego nie musieliśmy robić :) Tyle, że rzeczywiście trzeba za takie wakacje rodzinne all inclusive zapłacić sporo ;)

bruklin187

Posty: 10