Czy znacie wycieczki rodzinne all inclusive ?

Czy znacie wycieczki rodzinne all inclusive ?

Jeżeli możecie polecić jakieś fachowe i sprawdzone usługi podróżne, z góry dziękuję. Zależy nam na wycieczkach rodzinnych all inclusive, koniecznie z opieką do dzieci.

Damiano

Posty: 7

 
Nam obecnie marzy się egzotyka, dlatego też takie oferty robią na nas szczególne wrażenie. Pewnie też zdecydujemy się na wakacje rodzinne all inclusive, ponieważ to najwygodniejsza forma, jeśli jedzie się z dziećmi. Mamy w planach znalezienie jakiejś promocji :) Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Sarenka

Posty: 13

 
Mamy już dość sporą listę organizatorów. Pewnie skorzystamy z którejś z wycieczek rodzinnych all inclusive, bo tak będzie zdecydowanie wygodniej. Pytanie tylko do mamuś, czy na tak daleki wyjazd, jak Malediwy nie za wcześnie z rocznym dzieckiem. Nie wiem czy przypadkiem nie pospieszyliśmy się zbytnio.

Lipa08

Posty: 13

 
Tylko z pozoru wydaje się, że takie wakacje all inclusive są droższe. Obliczyłem się po ostatnich z całą rodzinką i taka propozycja wyniosłaby nas zdecydowanie taniej. Teraz właśnie poszukujemy czegoś w Azji.

Dzidzia

Posty: 15

 
Z własnego wieloletniego doświadczenia polecamy tego organizatora clubmed.pl. Mają zawsze idealnie przygotowane wycieczki all inclusive. Bezpiecznie i co więcej sporo atrakcji.

bruklin187

Posty: 9

 
Tylko z pozoru wydaje się, że takie wakacje all inclusive są droższe. Obliczyłem się po ostatnich z całą rodzinką i taka oferta wyniosłaby nas zdecydowanie taniej. Teraz właśnie szukamy czegoś w Azji.

cicusss

Posty: 10

 
Idealnie trafiliśmy w zeszłym roku, ponieważ skorzystaliśmy z wakacji rodzinnych all inclusive i mieliśmy nawet opiekę do dziecka. Zabaw naszemu synkowi nie brakowało. To naprawdę dobra forma, ale zapłacić oczywiście trzeba. Z drugiej strony to jednak urlop, więc wypocząć trzeba :D

johncena67

Posty: 19

 
Przed nami podobny dylemat, ale jednak bezpieczeństwo i komfort non stop na pierwszym miejscu. Pewnie zdecydujemy się na wycieczki rodzinne all inclusive, bowiem każde inne rozwiązanie przy dwóch smykach nie jest komfortowe :) Raczej musimy mieć wszystko na miejscu. Auta nie będzie, a wypożyczanie to kolejny niepotrzebny koszt.

olikt56

Posty: 17

 
A orientujecie się dokładnie która jest różnica w cenie wakacji rodzinnych all inclusive w Tunezji od standardowej oferty? Wyliczenia nigdy nie były moją mocną stroną, natomiast myślę, że przy dwójce dzieci to taka propozycja jest chyba korzystniejsza?

witek55

Posty: 14

 
Poza tym nie martwisz się dosłownie o nic. W zeszłym roku wykupiliśmy wakacje rodzinne all inclusive do Brazylii. To była niezapomniana przygoda. Mnóstwo atrakcji to za mało powiedziane, wszystko w cenie i nawet opieka do dzieci. Doskonale się składa, bo akurat teraz mają znowu promocje, więc się piszemy :D

Gosienka54

Posty: 15