personalizowane upominki dla dzieci, oferta

personalizowane upominki dla dzieci, oferta

Czy ktoś orientuję się, gdzie mogę skorzystać z usługi szycia na zamówienie dla dzieci? Chodzi mi bardziej o zabawki, niż ubrania.

CZesiek45

Posty: 7

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był bardzo zaspokojony, iż do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

pawel253

Posty: 16

 
Mojej koleżanki dziecko zarówno uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, że dzieci realizują własne projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

Dzidzia

Posty: 16

 
Mojej koleżanki dziecko także uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, że dzieci realizują własne projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

Dagmara87

Posty: 30

 
Szycie na zamówienie dla dziecka wykonywałam u tej osoby http://www.gosilandia.pl. Wszystko na czas, a materiały bardzo dobrej jakości. Można do nich napisać i zamówić co się chce.

amrmas22

Posty: 6

 
Warsztaty z szycia dla przedszkolaka są naprawdę świetne. Zapisałam moje dziecko w wieku 5 lat i jest bardzo zadowolone. Zajęcia takie uczą dziecko kreatywności oraz pomagają pobudzać wyobraźnie i pomysłowość. Dzieci tam realizują własne pomysły i szyją co chcą. A to jest bardzo ważne.

Yuri20

Posty: 18