pomoc prawna do kredytów frankowych

pomoc prawna do kredytów frankowych

Czy ciężko jest teraz wygrać z bankiem przy obsłudze kredytu frankowego, czy jednak dotychczasowe wyroki pokazują, że jest dla kredytobiorcy jakaś nadzieja?

1eustachy4

Posty: 1

 
Niektóre kancelarie słyszałem, że nie biorą mniejszych roszczeń, tylko celują w poważniejsze sprawy. Nie wiem, czy to prawda, ale wydaje mi się, że opłacałoby się iść do kancelarii elastycznie podchodzącej do obsługi klienta.

alibaba

Posty: 4

 
Znam ludzi którzy stali się ofiarą kredytu frankowego. Zaciągali jeszcze przed 2004 roku, a często sytuacja ekonomiczna od tamtej pory się ludziom pogorszyła i to mocno. Do tego ogromna inflacja. Możesz uderzyć do https://www.kancelarianik.pl/, żeby cokolwiek zrobić. Spróbuj z nimi omówić opcję kredytu spłacanego w złotówkach, lepiej indeksowanego

Fanatyk

Posty: 7

 
Wszystkie umowy kredytowe można udoskonalić, zoptymalizować. To nie jest nic stałego tak naprawdę i wielu kredytobiorców niestety jeszcze tego nie rozumie.

Waskijestem

Posty: 6

 
Zamiana kredytu frankowego na spłacany w PLN się opłaca, ale pod warunkiem właściwego określenia marży i tutaj musisz mieć też dodatkowe analizy, przegląd średniej branżowej. Wielu ludzi narzeka, że dostało ten sam syf, więc uważaj na to.

pawel253

Posty: 8

 
Teraz KNF wydaje rekomendacje, żeby uważać na ryzyko wysokich stóp procentowych. Ten system nie działa już prawidłowo, więc teraz pozostała walka z prawnikiem o swoje i możliwie najszybsze wychodzenie z kredytu.

Bankowy

Posty: 10

 
Właśnie moim zdaniem opłaca się poczytać raporty Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w odniesieniu do klauzul niedozwolonych. Lista bardzo długa. Tak właśnie banki nabierają klientów. Nawet czasami czytasz, a nie wiesz, czy to dobrze stworzona umowa. Lepiej zawsze mieć kontakt z prawnikiem.

grzes3345

Posty: 21

 
Właśnie o to chodzi, żeby walczyć o swoje, a nie zostawiać temat, a później ludzie budzą się w innym świecie, bez nieruchomości. Umowy o kredyty frankowe były nieuczciwe. Przyznał to nawet UOKiK i wiele instytucji klasy międzynarodowej.

nauczka5

Posty: 7