koniecznie oglądnij najnowszą komedię Mariusza Pujszo

koniecznie oglądnij najnowszą komedię Mariusza Pujszo

Hej. Szukam jakiejś fajnej komedii. Polećcie coś. Chodzi mi o jakimś tytule, który teraz grają w kinach, bo chcę się wybrać ze znajomymi?

filmierz22

Posty: 16

 
22 maja ma być premiera nowej komedii z Frytką w roli głównej, więc w maju chyba właśnie na to warto się wybrać. Zwłaszcza, że dawno polskich komedii nie było w kinach, więc może wreszcie będzie hit na miarę lat 90-tych.

didiw

Posty: 21

 
Mariusza Pujszo kojarzę tylko z filmu Kac Wawa, ale może w roli scenarzysty sprawdzi się lepiej niż aktora. Jak przeczytałam opis filmu to naprawdę nieźle się zapowiada więc może się wybiorę.

staffer

Posty: 27

 
„Ostatni Klaps” całkiem fajnie się zapowiada. Świetnie dobrana obsada – Maja Frykowska, Zbigniew Buczkowski, Michał Milewicz, no i Mariusz Pujszo. Do tego świeża fabuła, więc może być naprawdę ciekawa komedia. Ja na pewno wybiorę się.

Lupusx

Posty: 20

 
Coś słyszałam o nowej komedii Mariusza Pujszo, ale szczerze mówiąc to nie widziałam jeszcze żadnego jego filmu. Co on nakręcił? Wiecie może?

Warszawiak

Posty: 27

 
W maju kilka tytułów weszło do kin, ale nic wyjątkowego nie kojarzę. Teraz niedługo ma być premiera nowej polskiej komedii więc może właśnie na to się wybiorę.

zbychu6

Posty: 18

 
W polskich komediach czasami perypetie są niezbyt ciekawe i dlatego niektóre filmy nie odnoszą sukcesu. W sumie to dawno już nic fajnego, polskiego nie nakręcili, jeśli chodzi o takie typowo lekkie kino.

Dr-House

Posty: 28

 
22 maja ma być premiera komedii „Ostatni Klaps” więc możesz wybrać się ze znajomymi. Z tego, co przeczytałam opinie i zapowiedzi, to film naprawdę śmieszny może się okazać, więc idealnie nadaje się właśnie na taki wieczór z przyjaciółmi.

Oct714

Posty: 25

 
Mariusza Pujszo kojarzę z Ojca Mateusza i Kac Wawa jako aktora, to zobaczę czy sprawdzi się jako scenarzysta.

Hoteowo24h

Posty: 25

 
Po opisie i zapowiedziach „Ostatni Klaps” Mariusza Pujszo wydaje mi się naprawdę ciekawy. Film reklamowany jest jako najlepsze polska komedia ostatnich lat. Obsada fajna, temat też świeży, więc może być ciekawie. Niektórych z pewnością zainteresuje też Frytka w roli głównej.

dada45

Posty: 21