Recenzje o grach, gdzie poczytam ?

Recenzje o grach, gdzie poczytam ?

Witajcie.

Mam zaproszenie do kolegi w celu obejrzenia kilku odcinków serialu Salem. Nie ma na jego temat zbyt wiele opinii w Internecie, a więc chciałem Was zapytać.

Może Wy macie już swoją recenzję tego tytułu?

Sklepik

Posty: 31

 
Witam.

Od lat interesują mnie filmy oraz gry komputerowe, ponieważ lubię obejrzeć coś ciekawego lub pograć w interesujący tytuł w wolnej chwili. Nie ulega wątpliwości, że zawsze kłopotem był wybór tytułu, który jest wart zainteresowania. Ratują mnie recenzje, które uniemożliwiają niekiedy głupiemu sposobowi wydawania pieniędzy.

Testy gier dają wiele informacji na ich temat.

beniek

Posty: 23

 
Witaj. Jeśli chodzi o produkty spożywcze to w sumie mogę polecić Wam mleczną kanapkę, która nazywa się Monte snack. Niedawno kupowałam ją dwójce moich dzieci, a wcześniej przeanalizowałam jej skład. Wydaje się niesłychanie w porządku, a dzieciaki są nadspodziewanie zadowolone, gdy dostają takie batony mleczne w formie ekwipunku do szkoły.

kikiriki2k

Posty: 31

 
Cześć .

W telewizji mam do czynienia z olbrzymią ilością programów, lecz tylko poniektóre są warte obejrzenia. Identycznie wygląd kwestia filmów, albowiem duże ich grono to zwyczajny chłam. Chcąc odróżnić wartościowe tytuły od kiepskich wykorzystuję serwis http://www.sprawdzamto.pl/category/film-i-telewizja/. W moim wypadku wystarczy przeczytać recenzję, aby mieć jasny obraz.

Marti

Posty: 22

 
Hej.

Kolega powiedział mi dziś, że są serwisy, których zadaniem jest testowanie jedzenia. Długo się nie zastanawiałem się i pospiesznie zajrzałem do jednego takiego serwisu. Jestem zadowolony, bo nie muszę od teraz analizować składu produktów, który mam pod ręką.

moccc45

Posty: 25

 
Witam.

Niedawno byłem zainteresowany jakąś grą komputerową, która mogłaby urozmaicić sposób, w jaki spędzam wolny czas. Interesowały mnie przede wszystkim gry strategiczne, natomiast także takie, które symulują normalne życie, a więc może być The Sims.

Przyznam szczerze, że nie odszukałem ciekawej gry dla siebie póki co.

Black_Riot

Posty: 33