zarządzanie firmami, znacie ?

zarządzanie firmami, znacie ?

Poszukuje stron internetowych, na których znajdę ciekawe informację, jak i również katalog różnych firm i dostawców erp.

Fanatyk

Posty: 7

 
Metoda kaizen jest podobno idealna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również poszukuję informacji na ten temat, albowiem niesłychanie mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę inne strony internetowe polecane poprzez was.

Motospec

Posty: 10

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

Iwona3

Posty: 24

 
Zarządzanie firmami to bardzo uciążliwy kawałek chleba. Jeżeli się znamy na informatyce to możemy odnaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

dumser56

Posty: 7

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, zatem tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl odnajdziesz mnóstwo ciekawych informacji. na inne tematy związane z firmą.

Złoty

Posty: 19

 
Oczywiście, że zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

Frasiek22

Posty: 15

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

Schwalbaa

Posty: 9

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najprościej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich bardzo dużo, dlatego każdy może wybrać idealny system dla siebie.

edek

Posty: 18