idealne tętno bieganie, polecicie ?

idealne tętno bieganie, polecicie ?

Dzień dobry, ostatnio zacząłem mnóstwo biegać. Chciałbym się dowiedzieć, czy porządne tętno ma wpływ na bieganie? Jak zbadać tętno maksymalne i tętno spoczynkowe?

Kleooo6

Posty: 3

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Kuwej56

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, które uprawiają sport. Można na niej znaleźć również inne kalkulatory, a także ważne informacje na temat biegania.

tigra32

Posty: 12

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

wisła1905

Posty: 10

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Dragon

Posty: 30

 
Musisz sprawdzić sobie dobre tętno bieganie. Jest to niezmiernie porządne dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Annaaa12

Posty: 9