depilacja laserowa gdańsk, szukam !

depilacja laserowa gdańsk, szukam !

Jestem w ciąży i zastanawiam się czy może poddać się depilacji laserowej w Gdańsku? Mam upatrzony salon.

Kruk

Posty: 1

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała fachowców ze znieczuleniem, wobec tego, mimo iż miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, bowiem zwyczajnie to jest mało przyjemne uczucie.

seruser

Posty: 10

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

Kitas

Posty: 13

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to rzeczywiście profesjonalnie. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

propek1

Posty: 10

 
Nie znoszę mieć włosów, zatem mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem niezmiernie zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, ale na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zaradzić faktycznie cuda. Polecam dla ludzi, jakie nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

Black_Riot 

Posty: 6

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem naprawdę bardzo zadowolona.

Gucio

Posty: 3

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie kłopot z głowy i nie muszę się stresować włosami.

Czarek

Posty: 8

 
Miałam lekki wąsik i niestety codziennie wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, że poszłam na taki zabieg laserem, bowiem mam kłopot rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym bardziej, że musiałam tam być kilka razy, niemniej jednak komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

Dzidzia

Posty: 23