blaszany garaż Węgry, poszukuję

blaszany garaż Węgry, poszukuję

Mam spory kłopot z blaszanym garażem, albowiem mieszkam dziś blisko Budapesztu i niestety nie mam gdzie odszukać takie oferty. Pomożecie?

Krzyś23

Posty: 1

 
Najlepiej jest się skontaktować z producentem garaży przenośnych, bowiem oni obsługują różne kraje. Na pewno na Węgry również jeżdżą i Wam szybko pomogą.

Kruszyn99

Posty: 28

 
My zamawialiśmy kilka podwójnych garaży przenośnych w firmie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Oni na sto procent obsługują Węgry, dlatego nie ma z tym żadnych problemów. Cena? Wszystko będzie zależne od tego, co się wybierze. Jest baza, ale można również mieć dodatki.

wieszdo87

Posty: 8

 
Wybór przenośnych garaży jest ogromny, zatem każdy coś dla siebie znajdzie. Nie ma kłopotów z tym, aby zamówić w Polsce garaż, który firma przywiezie do nas na Węgry. Sporo rzeczy w ten sposób zamawiam. Ceny są atrakcyjniejsze w Polsce, zatem według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, jakie wszystkim polecam.

Odi

Posty: 2

 
Trzeba przejrzeć różne opcje. Znajomy, który mieszka na Węgrzech bez problemów znalazł kogoś, kto dostarczył mu garaż. Mnie się wydawało, że to nie jest możliwe. Przecież koszty są wysokie za sam transport. Okazuje się, że dalej to jest z południa nad morze niż na Węgry. Wiele osób prywatnych i firm zamawia garaże w Polsce.

Matizi91

Posty: 5

 
Zawsze można odnaleźć jakąś ciekawą ofertę dla siebie. Akurat w tym wypadku odległość nie ma żadnego znaczenia. Polska firma produkuje garaże i chętnie je zawiezie dokładnie tam gdzie tego chcemy. Węgry to ich ulubiony rynek i można ich tam spotkać.

Gumis

Posty: 18

 
Z tego, co mi wiadomo to ceny garażu blaszanego na Węgrzech są wysokie, wobec tego firmy i osoby prywatne zamawiają garaże w Polsce. Nawet doliczenie transportu nie wpływa na pogorszenie się ceny. Do tego dochodzi jeszcze wysoka, jakość naszych garaży przenośnych.

Lupusx

Posty: 3

 
Sam zamówiłem taki garaż na Węgry i firma wszystko przywiozła. Z tym, że nie korzystałem z gotowych projektów. Wolałem mieć coś oryginalnego. Przesłałem im projekt, a oni bardzo szybko zrobili jego wycenę. Później wszystko przywieźli do mnie i zamontowali na działce.

Bankowy

Posty: 1