[Oferta] Uprawnienia budowlane - Promocja !

[Oferta] Uprawnienia budowlane - Promocja !Nasza firma UPRAWNIENIA BUDOWLANE ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, w nadzorze mnóstwo obiektów i w kierowaniu robotami budowlanymi. Nasz zespół składa się z ekspertów dot. przepisów budowlanych, architektów, inżynierów posiadających uprawnienia budowlane praktycznie z każdej specjalności, a także wykładowców z państwowych uczelni politechnicznych w Polsce.

Dzięki naszej doświadczonej kadrze jesteśmy jedną z firm w Polsce, jaka przeprowadza szkolenia z architektury i budownictwa. W swojej ofercie posiadamy programy, które są w stanie przygotować do egzaminu osoby starające się o uprawnienia budowlane. Nasza baza pytań jest niezmiernie szeroka i około 95% proponowanych poprzez nas zagadnień, powtarza się na egzaminie. U nas odnajdziecie Państwo dwie wersje programowe. Pierwsza z nich dostosowana jest to urządzeń z systemem Windows. Lecz druga to wersja mobilna, jaka może być używana na urządzeniach przenośnych.

Dużą zaletą programu jest fakt, że możemy uczyć się niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdujemy. Aby dowiedzieć się wiecej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową https://uprawnienia-budowlane.pl.

namedal6

Posty: 1

 

propek1

Posty: 12