Sail Gdańsk, polecicie ?

Sail Gdańsk, polecicie ?

Hej, czy wiecie może, gdzie zobacze zdjęcia Baltic Sail? Bardzo interesuje mnie ten temat i nie wiem, gdzie odnaleźć wiecej informacji o tym wydarzeniu.

przemek55

Posty: 1

 
Jeżeli interesuję Cię parada żaglowców, to zdjęcia możesz zobaczyć na tej stronie internetowej https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Są tam niezmiernie ciekawe fotografie z każdego roku, niezmiernie lubię wracać na tę stronę i oglądać zdjęcia.

TomekK

Posty: 5

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze ładne fotografie z tego wydarzenia. Jeśli mogę to również proszę o polecenie konkretnej strony.

Kruk

Posty: 9

 
Dzień dobry, powiem Ci, że w internecie są różne strony z wydarzenia Baltic Sail 2020. Tylko nie wiem, czy zobaczysz wszystkie zdjęcia. Jednak wydaję mi się, że na pewno jest jakiś fotograf, który takie wydarzenia umieszcza w internecie.

nauczka5

Posty: 2

 
Wiesz co nie wiem, gdzie możesz zobaczyć fotografię Sail Gdańsk. Może ktoś Ci jeszcze poleci. Jednak ja polecam Ci zobaczyć to na żywo. Naprawdę jest na co popatrzeć, dlatego zapraszam Cię w tym roku do przyjazdu nad morze.

nimert98

Posty: 14

 
Sail Gdańsk to bardzo piękne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

BBGGRR2

Posty: 3

 
Baltic Sail to niezmiernie fajne wydarzenie. Planowo jeździmy do Gdańska na paradę żaglowców. W tym roku również będziemy, jednak nie wiem, gdzie obejrzeć zdjęcia.

TomekK 

Posty: 3

 
Zlot Żaglowców uwielbiamy i jeździmy systematycznie od kilku lat. Kiedyś ktoś mi podał specjalną stronę, gdzie można zobaczyć fajne fotografie. Jednak już nie pamiętam, jak się nazywa.

johncena67

Posty: 17

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko odszukasz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

Tomcio

Posty: 4