fotograf na wesele szczecin, gdzie warto ?

fotograf na wesele szczecin, gdzie warto ?

Poszukuje fotografa ślubnego ze Szczecina, który ma wolne terminy na już. Ślub i wesele za tydzień, a mój fotograf się rozchorował.

Alim45

Posty: 1

 
Polecam fotografa na wesele ze Szczecina z tej strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Przyjechały dwie osoby i wykonały naprawdę super piękne zdjęcia.

Jimer66

Posty: 7

 
Znajomi postanowili na fotografie zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił zdjęcia. Na nieszczęście, natomiast wyglądają kiepsko. Większa część jest rozmyta i tak naprawdę z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś doświadczonego.

DiD3K

Posty: 12

 
Wybraliśmy fotografię ślubną w Szczecinie w jednej z firm i jesteśmy bardzo zadowoleni. Efekt końcowy jak dla mnie super. Najważniejsze jest to żeby można było dogadać się z fotografem. Nie powinien działać szablonowo.

kwinto

Posty: 6

 
Każdy ma inny gust, jeżeli chodzi o zdjęcia, wobec tego trzeba sprawdzać inne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, która w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

namedal6

Posty: 2

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Fotografie mają to coś w sobie, dlatego warto je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej znaczące.

Rouudee

Posty: 9

 
Zamówiliśmy pełen pakiet zdjęć. To oznacza, że mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Potem pojechał z nami do kościoła, a potem na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Warto wybierać do takich prac jednego fotografa, bowiem wówczas taki gotowy pakiet wychodzi o sporo taniej niż osobno.

Anielkka

Posty: 8

 
My wybraliśmy droższego fotografa, ale naprawdę było warto. Porównywaliśmy wiele różnych ofert, dlatego zdobyliśmy cenną wiedzę. Warto na to poświecić trochę czasu, bo wtedy łatwo się przekonamy jak to wszystko wygląda. Na początku nie jest łatwo, ale po dziesiątej ofercie będzie o wiele, wiele lepiej.

DiD3K

Posty: 7