Dobry Geodeta warszawa

Dobry Geodeta warszawa

Jesteście w stanie polecić kogoś kto ewentualnie zajmuje się działaniami w zakresie prac geologicznych pod Warszawą? Zależy mi na doświadczonym geodecie, który sprawie ogarnie przygotowanie map do celów projektowych. Jeśli coś możecie zaproponować to dawajcie znać kogo ewentualnie polecacie.

Kitas

Posty: 1

 
W tej chwili na pewno oferta ComplexGeo (http://www.complexgeo.pl/) W Nadarzynie będzie dobrym wyborem. Odpowiadali u mnie za inwentaryzację przyłączy, robili mapkę projektową, wszystko sprawnie i za rozsądną stawkę więc jeśli chodzi o mnie to byłem z tej oferty zadowolony i faktycznie mogę ich polecić.

matus2609

Posty: 2

 
Z mojego doświadczenia polecam zdecydowanie szukać takich propozycji, gdzie będzie można faktycznie liczyć na to, że geodeta do zadania podejdzie indywidualnie i będzie szukał takich usług, które sprawią, że wykonane zadanie będzie na wysokim poziomie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta.

miloKROSS

Posty: 11

 
W Warszawie jest sporo firm, które zajmują się usługami geodezyjnymi więc wydaje mi się, że na spokojnie będziesz w stanie dla siebie znaleźć kogoś kto zajmie się wykonaniem map czy projektów. Warto mieć to na uwadze i z doświadczenia takich firm warto będzie skorzystać.

Misio

Posty: 11

 
Jeśli masz działkę do podziału z wykonaniem mapki to szukaj geodety, który kompleksowo się zajmie tematem i przygotuje całą dokumentację pod taką działkę, potem jeśli będziesz miał w planach budowę to podjęcie dalszych działań będzie już łatwiejsze, jak będziesz miał taką dokumentację do dyspozycji.

Czasowy

Posty: 5

 
Najlepiej będzie szukać dla siebie jakiegoś sensownego rozwiązania pod kątem projektu, który będzie indywidualnie wykonany. Geodeci, którzy maja duże doświadczenie najczęściej będą w stanie coś sensownego zaproponować, ponieważ mają też dużo szersze spojrzenie na działki i mogą realizować ciekawe koncepcje.

Chiny12

Posty: 2

 
kompleksowo zająć i zrealizuje swoje zadania tak, że działka zostanie pod budowę przygotowana i będzie do niej przygotowany komplet dokumentów.

TomekK

Posty: 19

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o realizację projektów geodezyjnych to warto mieć kogoś kto będzie starał się do sprawy indywidualnie podejść i podpowie w trakcie pracy jakieś sensowne rozwiązania, które będą do danej działki odpowiednie. To dość istotna kwestia, ponieważ będzie można lepiej potencjał nieruchomości wykorzystać.

Dziadek

Posty: 15

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o pracę geodety bardzo ważne będzie indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Dlatego tak bardzo istotne będzie szukanie tych propozycji, gdzie rzeczywiście mapy i dokumentacja będzie przygotowywana w odpowiedni sposób z uwzględnieniem tego jakie oczekiwania będzie stawiał klient korzystający z usług geologa.

Himu87

Posty: 3

 
Ogólnie jeśli chodzi o wykonanie prac geodezyjnych warto będzie szukać kogoś kto ma w temacie doświadczenie i będzie w stanie z taką usługą sobie dobrze poradzić. Warto między innymi pamiętać o tym, że są spore oczekiwania jeśli chodzi o takie usługi i dużo firm się tym obecnie zajmuje, a geodeci pracują faktycznie na wysokim poziomie.

daniel105

Posty: 26